• Turkish (Turkiye)
  • English (United Kingdom)

TİMAKADEMİ - Ankara Semineri

Değerli Müşterilerimiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), tüm altyapı çalışmalarını tamamladığı ve bir devlet politikası haline gelen “2023 yılında, 500 milyar dolar ihracat” hedefine ulaşmak için her anlamda çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda, firmaların strateji, vizyon ve hedeflerini kurgulamaları amacıyla hayata geçirilen “TİMAKADEMİ2023” projesi, İstanbul’un ardından 10 Anadolu kentinde ihracatçılara yol göstermeye devam ediyor. Bu kapsamda turun son durağı olan Ankara’ da Ankaralı ihracatçılar 01 Haziran’ da TİMAKADEMİ ile buluşacak.

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Hikmet Esen Konferans Salonunda ‘’01 Haziran 2015-Pazartesi günü, Saat 14:00 – 17:00’’ arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, projenin gümrük çözüm ortağı olan Şirketimiz ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. Ercan GÜLER konuşmacı olarak hazır bulunacaktır.

İlgili seminere 0212-6574141 numaralı telefonumuzdan Mine ABAY' ı arayarak veya Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir elektronik posta adresine, e-posta göndererek kayıt yaptırabilirsiniz.

Joomlart