• Turkish (Turkiye)
  • English (United Kingdom)

TİMAKADEMİ - Bursa Semineri

Değerli Müşterilerimiz,

Devlet politikası haline gelen "2023 yılında, 500 milyar dolar ihracat hedefinin" mimarı olan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ihracatçı firmaların strateji, vizyon ve hedeflerini kurgulamaları için başlattığı ‘TİMAKADEMİ2023’ çalışmalarının Şehirler turuna Bursa ile devam ediliyor.

Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ nde, 29 Ocak Perşembe günü, Saat 09:30 – 12:30 arasında gerçekleştirilecek etkinlik, firmaların 2023 için kendi planlarını kurgulamaları için adeta bir kılavuz olacaktır.

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ercan Güler’in de konuşma yapacağı etkinlikte; Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürü Dr. Halil Bader Arslan, 2023 İhracat Stratejisi Genel Vizyonu ve Bursa Değerlendirmesini, Ekonomi Bakanlığı Marmara Bölgesi Müdür Yardımcısı Dr. Yasemin Görüm, 2023 İhracat Stratejisi Kapsamında Bursalı firmaların yararlanabileceği Devlet desteklerini ve değişen tebliğlerin neler olduğunu anlatacaklardır.
İlgili seminere 0212-6574141 numaralı telefonumuzdan Mine ABAY' ı arayarak veya  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir elektronik posta adresine e-posta göndererek kayıt yaptırabilirsiniz.
Adres:
Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği
Organize Sanayi Bölgesi, 2. Gelişim Sahası Kahverengi Cad. No:11 Nilüfer – Bursa

Joomlart